• 01_dafall.png
  • DAF2020_CF.png
  • DAF2020_LF.png
  • DAF2020_XF.png
  • DAF2020_all.png
  • tachograf3.png
  • tatra.png

Servis DAF Ústí nad Labem - Chabařovice

 Servis DAF Ústí nad Labem – Chabařovice, je autorizovaným servisem pro opravy nákladních vozidel nizozemské značky DAF a prodejcem náhradních dílů DAF a TRP.  Moderní servis v současné podobě byl otevřen v roce 2004 a od roku 2008 spadá pod společnost ČSAD Hodonín a.s. Nachází se na strategickém místě na kraji obce Chabařovice v blízkosti exitu 72 dálnice D8 a je tak velice dobře dostupný pro všechny dopravce nejen z České republiky, ale i ze zahraničí. Nabízí komplexní služby autorizovaného servisu DAF včetně 24h pohotovosti v rámci nadnárodního systému ITS. K dispozici má nepřetržitě servisní vozidla, odtahovou službu a je smluvním partnerem pojišťovacích společností.

  Společnost ČSAD Hodonín a.s. kromě servisu DAF Ústí nad Labem vlastní i servis DAF v domovském sídle Hodonín a do portfolia jejích hlavních činností dále spadá nákladní doprava, prodej a servis vozidel značek KIA a Citröen, prodej pohonných hmot a osobní přeprava.  Cílem společnosti je nabízet komplexní služby na vysoké úrovni a vytvářet příjemné a stabilní prostředí zákazníkům i zaměstnancům. Z tohoto důvodu je společnost pravidelně auditována pro normu ISO 9001 : 2008 a pro plnění standardů značky DAF (viz záložka certifikace).   

DAF představuje novou modelovou řadu

Vozidla DAF vám nabídnou to nejlepší řešení, šité na míru pro každou aplikaci. Zvýšený jízdní výkon, neuvěřitelná úspora paliva a skvělá příprava pro výrobce nástaveb. Ať už vaše požadavky zahrnují dálkovou přepravu, rozvoz zboží nebo stavebnictví. Ať už potřebujete podvozek nebo tahač se dvěma, třemi nebo čtyřmi nápravami. To všechno dohromady zajišťuje nejlepší hospodárnost přepravy na trhu. Dealer DAF vám s pomocí nejmodernějších systémů pomůže s výběrem specifikace vozidla, které bude přesně odpovídat vašim potřebám.

Další informace

20 let s programem TRP společnosti PACCAR Parts

Společnost PACCAR Parts představila program Truck and Trailer Parts (TRP) v roce 1994. Podle hesla „Vše pod jednou střechou“ umožňuje tento program provozovatelům nákup náhradních dílů a příslušenství pro kompletní vozový park na jednom místě.

Další informace 

 

Všeobecné obchodní podmínky

Veškeré informace ohledně obchodních podmínek, naleznete zde.

autorizovaný servis DAF Ústí nad Labem - Chabařovice

©2015 | Powered on bubilegCMS v4.10L | Webmaster: webmaster@speedcomputer.cz | Licence