Interiér

teriér DAF CF skvěle vypadá a zároveň poskytuje pocit vynikajícího pohodlí. Sedadla mají nové čalounění a volant je opatřen stříbrnými akcenty. Stěny kabiny, matrace a záclony jsou provedeny v nových, hřejivých barvách a vytvářejí luxusní prostředí, kde se každý řidič bude cítit jako doma. Všestrannost DAF CF podtrhuje možnost výběru ze široké nabídky doplňků, díky kterým si můžete kabinu přizpůsobit vlastnímu vkusu a potřebám vaší přepravy. 

 

Špičkový vzhled

Palubní deska se standardně dodává v provedení Dark Sand (tmavý písek) s dekoračními panely Piano Black (klavírní černá). Dekorační panely jsou k dispozici v barvách Rustica (tmavé dřevo) a Argenta (stříbrná). To vše podtrhuje stylový moderní vzhled. 

Exclusive line

Interiér kabiny DAF CF lze ještě vylepšit skvělým obložením přístrojové desky a dveří Exclusive line. Výsledkem je mimořádně luxusní pětihvězdičkové prostředí pro práci i odpočinek. 

Maximum informací pro řidiče

Přístrojový panel poskytuje velké množství informací, což řidiči usnadňuje dělat správná rozhodnutí. Atraktivní a přehledný přístrojový panel je opatřen fonty písma pro snadné čtení a přehlednost informací. Na informačním panelu nalezne řidič spoustu informací, díky kterým pro něj bude řízení pohodlnější a jízda efektivnější. Systém asistenta hodnocení jízdního stylu (DPA) obsahuje mnoho tipů na hospodárnou jízdu.

Pohodlné ovládání klimatizace a vytápění

Klimatizační jednotka se snadno ovládá a poskytuje výjimečné pohodlí. Jedním stiskem tlačítka spustíte odmrazování, nezávislé větrání, nezávislé topení s časovačem, vyhřívání opěradla nebo automatickou regulaci teploty vzduchu. Během odpočinku na lůžku lze vše pohodlně ovládat také na panelu na zadní stěně kabiny. Celý systém ovládání teploty je maximálně efektivní a zároveň hospodárný, čímž snižuje celkové náklady na provoz vozidla. 

DAF CF interior
 
DAF CF interior

Ovládání na míru

Díky inteligentní elektronice vozidla lze spínače přizpůsobit osobním preferencím řidiče. To přispívá k vysokému standardu pohodlí řidiče i maximální efektivitě vozidla. Tyto spínače také zjednodušují práci dealerům a výrobcům nástaveb, jelikož mohou přidávat nové funkce bez nutnosti instalace dodatečných ovládacích panelů. DAF CF bez ohledu na konfiguraci nástavby a podvozku umožňuje ovládat funkce z libovolného místa na palubní desce: ukázka dokonalé kombinace skvělého komfortu pro řidiče a maximální efektivity vozidla. 

 

Nastavení vnitřního osvětlení

Systém vnitřního osvětlení umožňuje řidiči zvolit si takový režim, který mu nejvíce vyhovuje. K dispozici je i funkce stmívání. Řidič si může zvolit jiný režim osvětlení pro jízdu a odpočinek. Ovládací otočný spínač je umístěn uprostřed palubní desky i na zadní stěně kabiny, takže je snadno dosažitelný. 

DAF CF interior

SERVIS 24/7 ITS/NDS

Náš servis je Vám k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

+420 737 245 763

+420 737 245 768

 

Vyhledávání
Všeobecné obchodní podmínky

Veškeré informace ohledně obchodních podmínek, naleznete zde.

Mapa

  • 05.png
  • 04.png
  • 03.png
  • 10.png
  • trp.png
  • 02.png
  • 06.png
  • 01.png
  • 08.png
  • 07.png

Adresa

location

DAF Chabařovice

autorizovaný servis DAF

Ústecká 677

403 17 Chabařovice

Česká republika

 

Kontakty

Přejímací technik

user Petr Šotola
iphone +420 737 245 763
email psotola@csad.com

Vedoucí skladu ND

user Jakub Hilbert
iphone +420 737 245 762
email jhilbert@csad.com

 

Napište nám
Váš email
pictopište prosím znaky do pole
Doporučte nás
Váš email
Adresát
Antispampictopište prosím znaky do pole
Speedcomputer

SPEEDCOMPUTER

autorizovaný servis DAF Ústí nad Labem - Chabařovice

©2015 | Powered on bubilegCMS v4.10L | Webmaster: webmaster@speedcomputer.cz | Licence