DAF, LF, interiér, obytný prostor, kabina

Dokonalé pracovní prostředí

Palubní deska je atraktivní a zároveň prakticky uspořádaná. Všechny ovládací prvky jsou snadno dosažitelné a logicky seskupené dle funkcí. Bohatě dimenzovaná kapacita systému vytápění a větrání znamená, že v interiéru lze rychle dosáhnout ideální teploty. To řidič ocení zejména při častém vystupování a nastupování v průběhu dne. 

 

Maximum informací pro řidiče

Krásná a přehledná přístrojová deska je opatřena novými fonty a vyznačuje se ještě lepší čitelností. Informační panel řidiče poskytuje více informací a zlepšuje tak pohodlí a efektivitu řidiče. Pro další zvýšení výkonnosti řidiče jsou nastavovací prvky seskupeny na přístrojové desce logičtěji a systém asistenta hodnocení jízdního stylu (DPA) obsahuje více tipů na hospodárnou jízdu.

 
 

Bohatě dimenzovaný úložný prostor

DAF LF nabízí rozsáhlé úložné prostory: prostornou uzamykatelnou schránku na motorovém tunelu, postranní kapsy ve výplních dveří a dva velké úložní prostory nad čelním sklem. Varianty kabin Extended Day Cab a Sleeper Cab standardně disponují třemi dalšími uzamykatelnými úložnými box za sedadly, jeden z nich má kapacitu 16 litrů, další dva pak po 35 litrech. 

 

Ergonomický design

Multifunkční volant s možnostmi přizpůsobení přispívá k vynikající poloze při řízení. K dispozici jsou integrované spínače pro obsluhu tempomatu, motorová brzda, rádio a handsfree telefon ve vozidle – TruckPhone. Ovládání klimatizace a dvojitý slot DIN pro volitelné rádio s navigací pro nákladní vozidla jsou také snadno po ruce.

Sedadlo s mnoha možnostmi nastavení

DAF LF se vyznačuje mimořádně pohodlným sedadlem pro řidiče, s celou řadou možností nastavení, až 210 mm podélně a 120 mm na výšku. Výsledkem je dokonalá poloha při řízení pro řidiče všech výšek. K dispozici je také vzduchově odpružené sedadlo řidiče s volitelným vyhříváním.

Všeobecné obchodní podmínky

Veškeré informace ohledně obchodních podmínek, naleznete zde.

autorizovaný servis DAF Ústí nad Labem - Chabařovice

©2015 | Powered on bubilegCMS v4.10L | Webmaster: webmaster@speedcomputer.cz | Licence